Events Calendar

January 2018
  • Friday 12 January 2018 - Sunday 14 January 2018 12:00am - 11:00am
    2018.01.12 Verhuur Studentevereniging Ede by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Verhuur
  • Saturday 20 January 2018 - Sunday 21 January 2018 12:00pm - 11:00am
    2018.01.20 Verhuur OKEE Vakantiekampen by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Verhuur
February 2018
  • Friday 09 February 2018 - Sunday 11 February 2018 12:00am - 11:00am
    2018.02.09 Verhuur Studentenvereniging NSZ by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Verhuur
May 2018
  • Wednesday 09 May 2018 - Saturday 12 May 2018 06:00pm - 12:00pm
    2018.05.09 Optie verhuur korfbal vereniging d’Ommerdieck by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Verhuur
July 2018
  • Saturday 07 July 2018 - Saturday 14 July 2018 12:00am - 11:00am
    2018.07.07 Optie verhuur scouting Elburg by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Optie verhuur
  • Saturday 21 July 2018 - Saturday 28 July 2018 12:00am - 11:00pm
    2018.07.21 Optie verhuur Scouting Emmeloord by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Optie verhuur